Podstawy!

1. Zapoznanie się oraz akceptacja regulaminu oraz zasad widniejących w tabeli obok jest obowiązkowe przed przystąpieniem do gry !

2. Płatność wyłącznie gotówką. Cena za grupę w zależności od pokoju i ilości osób. 

3. Ubierz się wygodnie – dla osób nie lubiących się brudzić przygotowaliśmy kombinezony ochronne.

4. Nie obsługujemy gości pod wpływem alkoholu lub innych środków psychoaktywnych.

5. Grupy od 2-5 osób w zależności od pokoju.

6. Czas rozgrywki – max 70 min.

7. Wszystkich szczegółów dowiecie się na miejscu od Mistrza Gry, który również czuwa nad samą rozgrywką.

8. Możliwość zakupienia voucherów, zorganizowania imprez okolicznościowych lub integracji – wszystkich informacji udzielamy mailowo lub telefonicznie.

Uczestnik przystępuje do gry na własną odpowiedzialność. Gra nie jest wskazana dla osób cierpiących na epilepsję, klaustrofobię, kobiet w zaawansowanej ciąży oraz zdecydowanie odmawiamy rozgrywki osobom poniżej szesnastego roku życia.

Wchodzisz w zakładkę rezerwacje, postępujesz zgodnie ze znajdującymi się tam instrukcjami i wybierasz dogodny dla siebie, wolny termin LUB dzwonisz 731 960 440 i się umawiasz 🙂 Możesz też wysłać maila z prośbą o rezerwację na kontakt@escapegamestudio.

Około 10-15 minut przed czasem – Mistrz Gry potrzebuje chwili na wprowadzenie graczy.

Czas przeznaczony na ucieczkę to maksymalnie 70 minut w zależności od wyboru gry 

Zadzwonić! I po prostu powiedzieć, że Was nie będzie.

W  escape-roomie nie używamy telefonów komórkowych, aparatów oraz innych urządzeń rejestrujących.  Podczas rozwiązywania zagadek oraz postępu w rozgrywce nie używamy rozwiązań siłowych, nie zrywamy podłóg, nie wyrywamy kabli ze ścian oraz nie wsadzamy paluchów do kontaktów 😉 Nie niszczymy, oraz nie wynosimy przedmiotów oraz elementów wystroju znajdujących się pokojach. Zabronione jest używanie zapalniczek, zapałek oraz wnoszenie niebezpiecznych przedmiotów lub narzędzi.

Każdy z pokoi wyposażony jest w survival clock będący także narzędziem łączności typu interkom – urządzenie odlicza czas, wyświetla mini wskazówki oraz pokazuje postęp gry, a poprzez naciśnięcie określonego przycisku można porozumieć się z Mistrzem Gry.

Jeżeli nasze kamery zarejestrują działania mające na celu uszkodzenie lub zniszczenie przedmiotów, rekwizytów, wyposażenia, dekoracji itp. to grupa zostanie pociągnięta do finansowej odpowiedzialności.

Zapewniamy, iż nasze pokoje pomimo makabrycznego wystroju są w pełni bezpieczne. Ryzyko wystąpienia jakiegokolwiek urazu jest praktycznie zerowe. Należy jednak pamiętać, iż uczestnicy rozgrywki ponoszą pełną odpowiedzialność za uszczerbki na zdrowiu wynikłe z niestosownego zachowania podczas zabawy.

Napoje oraz przekąski pozostawiamy w pomieszczeniu biurowym, to samo tyczy się okryć wierzchnich ( nie jest to warunek konieczny ).

Popielniczka znajduje się przed głównym wejściem do budynku.

Po zakończeniu rozgrywki – bez względu na to, czy ucieczka zakończy się sukcesem, czy też nie – za zgodą grupy zostanie wykonane zdjęcie pamiątkowe – opublikowane tylko na oficjalnych stronach firmy

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio