GORE


Scenariusz oparty na motywach filmu "Hostel" w reżyserii Eliego Rotha.

Zaginięcia się zdarzają…. prawda? W Twojej okolicy są na tyle częste, że aż niepokój strwożył Twoją i tak już stroskaną i strapioną duszę, a nocne i samotne wyjścia nie sią już tak beztroskie i swawolne jak dawniej. Jednak nie masz się czym martwić, prawdopodobieństwo, że Ciebie spotka coś tak strasznego, jest bardzo niskie….. wszyscy tak myślą.
Pokonując kolejne pomieszczenia jesteś świadkiem niebywałych i niewyobrażalnych okrucieństw, tortur i dewiacji…. Zdajesz sobie sprawę, że jeżeli nie uda Ci się uciec podzielisz los tych nieszczęśników…. Zegar tyka! Pośpiesz się!

HAITI

Rok 1915. W malutkiej wiosce na Haiti doszło do nieznanej epidemii wśród robotników pracujących na pobliskich polach. Ci nieszczęśnicy zachowują się zupełnie nie racjonalnie, jakby doszczętnie postradali rozum. Czyżby miejscowy kapłan nie zapanował nad złymi duchami podczas ceremonii? A może przyczyna obłędu tubylców tkwi gdzie indziej?

Sprawdź i odkryj tajemnicę haitańskiej wioski! Zmierz się z siłami zła, poznaj magię voodoo i spróbuj wyjść cało z opresji, zachowując przy tym życie!

W PRZYGOTOWANIU!

THE CABIN IN THE WOODS

W ten deszczowy wieczór kiedy zapada zmrok,napotkane chata w środku lasu wydaje się świetnym schronieniem...
Na szlakach turystycznych złe rzeczy nie dzieją się przypadkowo. Mechanizm działania, poszukiwanego wciąż przez policje człowieka, to wyrafinowana gra..Kluczem do uwolnienia się z jego niezaspokojonych potrzeb,jest wejście w głąb jego chorego, ciągle odurzonego morfiną umysłu. Z pozoru wyprawa z przyjaciółmi przeradza się w walkę o przetrwanie... Podjęcie ucieczki staje się walką o życie...Uciekaj albo Giń!!!

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio